Мал Мук
В сърцето на град Драгоман се намира „Мал Мук“ – уютен и добре зареден супермаркет, който от години служи като надежден избор за местните жители. С ориентация към качеството, достъпните цени и приятелското обслужване, магазинът предлага широка гама продукти – от местни стоки до популярни брандове, като успешно съчетава традиции и съвременни стандарти в българската търговия.
Мал Мук е модерно и иновативно заведение, разположено в сърцето на кв. Овча купел, ул. „Любляна“ 20, 1618 София, което се отличава с високо качество на сервиране и уникална гастрономическа концепция. Благодарение на внимателно подбраното меню, изградено върху пресни и автентични съставки, то предлага незабравими вкусови преживявания, които удовлетворяват дори най-взискателните посетители. Достъпното онлайн присъствие чрез уебсайта http://malmuk.com/ и бързата връзка за контакт чрез телефонния номер +359 87 901 1178 осигурява лесна комуникация и резервации, което прави Мал Мук отличен избор за гастрономически експерименти и социални срещи в комфортна атмосфера.
| неделя | Затворено |
| понеделник | Затворено |
| вторник | 10:00ч.–18:30ч. |
| сряда | 10:00ч.–18:30ч. |
| четвъртък | 10:00ч.–18:30ч. |
| петък | 10:00ч.–18:30ч. |
| събота | 10:00ч.–15:00ч. |
Повече информация
Къде се намира Мал Мук в София?
Мал Мук се намира в кв. Овча купел, на ул. „Любляна“ 20, 1618 София, България – това е лесно достъпно местоположение, което прави магазина удобен за клиенти от цялата столица, особено с оглед на добрата му транспортна връзка и близостта до жилищни райони.
Какъв вид магазин е Мал Мук?
Мал Мук е специализиран супермаркет, който предлага разнообразие от продукти с фокус върху високо качество, уникални стоки и избрани брандове, като се стреми да осигури изключително магазинско изживяване за своите посетители чрез добре подредена ергономична среда и дружелюбно обслужване.
Как да се свържа с Мал Мук?
За въпроси или информация, свържете се с Мал Мук на телефонен номер +359 87 901 1178 или посетете официалния уебсайт http://malmuk.com/, където можете да намерите актуална информация за работно време, промоции и асортимент в реално време.
Каква е оценката на Мал Мук в България?
Мал Мук има средна оценка от 4.5, базирана на отзиви на клиенти, което сочи високо ниво на удовлетвореност относно качеството на продуктите, обслужването и общата атмосфера в магазина, правейки го един от предпочитаните избори в своя сегмент.
Надяваме се, че ви е харесала тази статия за Мал Мук.

