Супера Светушка
В сърцето на живописната градина Трявна, сред планинския пейзаж и традиционната архитектура, се намира „Супера Светушка“ – местен супермаркет, който стана истински символ на обич към качеството, свежестта и близостта до общността. Това не е просто място за пазаруване, а място, където всеки клиент се усеща като част от семейство – с грижливо подбрани стоки, местни продукти и усмивки на персонала. „Супера Светушка“ е пример как малък супермаркет в провинцията може да предложи голямо сърце и високо качество, което често надминава очакванията на посетителите.
Уста Иван, 5350 Трявна, България
+359 89 367 9012
Супера Светушка в Уста Иван, 5350 Трявна, България, е отличен избор за качествени и достъпни ежедневни покупки, предлагайки богат асортимент от храни и стоки за дома в уютна и добре поддържана обстановка. Разположен на удобна локация и с лесен достъп, магазинът се отличава с внимателно обслужване, конкурентни цени и висока наличност на местни продукти. За връзка или запитвания, клиентите могат да се обадят на +359 89 367 9012, където екипът е готов да помогне бързо и професионално. Това е надежден търговски партньор за местните жители и гости на региона.
| събота | 6:30ч.–23:00ч. |
| неделя | 8:00ч.–23:00ч. |
| понеделник | 6:30ч.–23:00ч. |
| вторник | 6:30ч.–23:00ч. |
| сряда | 6:30ч.–23:00ч. |
| четвъртък | 6:30ч.–23:00ч. |
| петък | 6:30ч.–23:00ч. |
Повече информация
Какво е „Супера Светушка“ и каква е нейната роля в Трявна?
„Супера Светушка“ е местен супермаркет в град Трявна, разположен в квартал Уста Иван, който обслужва жителите с широк асортимент от стоки за ежедневни нужди. Благодарение на достъпните цени, качеството на продуктите и удобното местоположение, магазинът е станал важна част от общността и е предпочитан избор за много семейства. Със своите 4.4 звезди в оценките, той се отличава с добра обслужваща изпълнителност и надеждност.
Къде се намира „Супера Светушка“ и как да се свържем с тях?
Магазинът се намира на адрес Уста Иван, 5350 Трявна, България, което го прави лесно достъпен както за местните жители, така и за посетителите на града. За въпроси или информация, клиентите могат да се свържат чрез телефонния номер +359 89 367 9012, където персоналът осигурява бърза и полезна помощ. Това прави комуникацията с супермаркета проста и ефективна.
Каква е рейтингът и репутацията на „Супера Светушка“ сред клиентите?
„Супера Светушка“ има рейтинг от 4.4 звезди, което показва високо ниво на клиентско задоволство. Потребителите често отбелязват добрата цена-качество връзка, чистотата в магазина и любезния персонал. Този резултат е постигнат благодарение на последователното поддържане на високи стандарти в сервиза и асортимента.
Какъв вид продукти предлага „Супера Светушка“?
Магазинът предлага разнообразен асортимент, включващ хранителни стоки, напитки, бакалийни продукти, хигиенни артикули и сезонни предложения. В „Супера Светушка“ клиентите намират всичко необходимо за ежедневното хранене и домакинството, като специално внимание се обръща на местни продукти и често предлагани промоции. Това го прави удобно място за редовни покупки.
Надяваме се, че ви е харесала тази статия за Супера Светушка.

